עורכת דין ציפי מרגלית

 

מומחית לתכנון ובניה


בשנת 2011 השיקה ציפי מרגלית, את משרד הבוטיק שלה. עד להשקת המשרד כיהנה ציפי מרגלית, עורכת דין ובעלת תואר שני בתכנון ערים, במספר רב של תפקידים ציבוריים, שימשה כיועצת משפטית של מספר ועדות מקומיות לתכנון ולבניה וכעורכת דין בכירה במשרדים המובילים בתחום התכנון והבנייה בישראל (יגנס, טויסטר בירן ושות', צלרמאייר פילוסוף, כהן וילצ'יק ושות').

את דרכה המקצועית החלה עו"ד מרגלית כמתכננת באגף תכנון ובנין ערים במנהל ההנדסה של עיריית ת"א. מאז ועד היום הקריירה המקצועית של עו"ד מרגלית ממוקדת בתחום התכנון והבניה,

כיועצת משפטית לועדות המקומיות שקמים, שמעונים ולב השרון, העניקה עורכת דין מרגלית ליווי משפטי שוטף וייצגה את הועדות בהצלחה בפני כלל הערכאות התכנוניות והמשפטיות בארץ. עו"ד מרגלית תמכה בפעילות הועדות תוך מציאת פתרונות יצירתיים ומקוריים לבעיות תכנוניות-משפטיות שונות אשר עמדו בפניהן.

במהלך שנות פעילותה המקצועית כעורכת דין ליוותה וייצגה עו"ד מרגלית חברות, רשויות מקומיות, גופים ציבוריים שונים ופרטיים בכלל ההליכים והנושאים בתחום התכנון והבניה. עו"ד מרגלית העניקה פתרונות משפטיים וניהלה תיקים שעיקרם  קידום תכניות, היתרים, התנגדויות לתכניות, להיתרים ולשימושים חורגים, כתבה וערכה חוות דעת משפטיות בתחום התכנון והבניה.
עו"ד מרגלית ייצגה את לקוחותיה בהליכים משפטיים שונים בפני בתי המשפט, על ערכאותיהם השונות, בין השאר בעתירות מנהליות ובהליכים פליליים, ובפני ועדות הערר בעררים, תביעות בגין ירידת ערך, עררי היטל השבחה ועוד.

כמו כן, שימשה עו"ד  ציפי מרגלית, כחברת מועצה במועצת העיר קרית אונו, כחברה במועצת המנהלים של פארק אריאל שרון, כחברה בועדה המקומית מרחבית לתכנון ולבניה אונו, וכיהנה בדירקטוריון החברה הכלכלית ומרכז הספורט של קרית אונו.

נסיונה הרב והמגוון של עורכת הדין ציפי מרגלית בתחום התכנון והבניה, מערכות היחסים שרקמה במשך השנים תוך היכרות מלאה עם המערכת התכנונית והבירוקרטית, ייצרו משרד בוטיק מתמחה ודינאמי, העומד בשורה אחת עם המספר המצומצם של משרדי עורכי דין המתמחים בנישה משפטית זו של עולם התכנון והבניה בישראל.


ליצירת קשר